Salon kosmetyczny La Piel

La Piel Med & Beauty jest nowoczesnym salonem kosmetyki i medycyny estetycznej w Piekarach Śląskich. Szeroka oferta zabiegów zaspokoi nawet najbardziej wymagające klientki oraz klientów. Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy kosmetyków, a urządzenia, przy pomocy których przeprowadzane są zabiegi każdorazowo poddawane są medycznej sterylizacji.

Salon kosmetyczny La Piel nie tworzy piękna, lecz je wydobywa i uwydatnia. Nasze kosmetyczki uczą, jak dbać o siebie każdego dnia, by czuć się pięknym i pewnym siebie człowiekiem. La Piel Med & Beauty to odzwierciedlenie nowoczesnej kosmetologii. Oferujemy kompleksową pielęgnację cery i całego ciała, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego z naszych klientów. Zadbamy o Twoją cerę, paznokcie, sylwetkę i młody wygląd.

Profesjonalna kosmetyczka wybiera zabiegi odpowiednie do wymagań cery. Zwalczy niedoskonałości skóry, oczyści ją i zregeneruje, zaproponuje rozwiązania spowalniające starzenie się. Każdy z nas marzy o młodym wyglądzie. Systematyczne dbanie o kondycję skóry sprawi, że czas nie zaszkodzi Twojemu wizerunkowi. Korzystając z usług salonu kosmetycznego La Piel Med & Beauty w Piekarach Śląskich, oddajesz się w ręce specjalistów.

Take care of your body. Transform your life.

 

 

Poznaj nas bliżej